10 Haziran 2011 Cuma

Değişim-Değişiklik


bir kaç zamandır birşeyler yazmak istiyordum ama havalarn güzelliğinden midir hayatımdaki ufak tefek değişikliklerden midir fırsat bulup fırsat yaratıp yazamamaktan mıdır yoksa üşengeçliğimden midir bir türlü yazamadım.
Ay başında doğduğumdan beri boyatmadığım saçlarımı pek de radikal bir değişilik olmasa da boyatarak değişim sürecine girdim:)bu değişimi buna nazaran biraz daha radikal olan iş değişiklği hatta sektör değişikliği izledi.
bu kadar değişikliği bir yengeç burcu bünyesi biraz zor kaldırır ki depresyona doğru sürüklenmeye başladım sanırım.
bir mutsuzluk halet-i ruhiye içerisindeyim... hemen hemen herşeyden mutsuz olabilme kapasitesine sahibim. sudan çıkmış balık gibiyim.deneyimli olarak başadığım yeni iş de kendimi deneyimsiz hayatında ilk kez çalışan hatta ve hatta ilk defa mouse ve laptop görüyormuşum gibi hissetmekle biraber bildiğiniz o şekilde davranıyorum.
kendimden nefret ettim ve tabii ki eşime dostuma arkadaşıma aileme söylenmeye başladım bile.. muhtemelen söylendiğim insanlar ya benle birlikte üzülüyordur ya da ne kadar memnuniyetsiz bir insan olduğumu düşünüyorlardır..

sizler de değişiklikten kaçınanlardan mısınız yoksa tebdil-i mekanda ferahık vardır diyerek değişiklik her zaman iyidir felsefesi ile değişikliklerden etkilenmeyenlerden misiniz??

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder