25 Mayıs 2011 Çarşamba

Kaçmaz AMA PatlarSiz de benim gibi ince çorabı 1 bilemedin 2 kez giyenlerdenseniz bu çorap tam bana göre diyebilirsiniz .
Penti uzun çalışmalarının sonucunda non-run adını verdiği kaçınca yürümeyen çorap üretti. Çorap delindiği ya da takıldığı zaman yürümüyormuş. Yürümüyormuş da bu çorap bildiğiniz patlıyor efendim. Kaçan çorabı bile 1-2 kez giyebiliyorken binbir hevesle almış olduğum penti kaçmayan çorap karnımın üstünden bildiğiniz patladı para kadar bir delik açıldı. Hayır yani patlamasın kaçmasın diye senelerdir hep 1 beden büyüğünü alırım kaldı ki bu çorap öyle esnek ki neredeyse kafama kadar çıkacak esneklikte. Ha kafana kadar çekmeye çalıştıysan tabi patlar gibi bir savunma yapmaya kalkacaksanız tabiî ki kafama kadar çekmeye çalışmadım normal olması gerektiği yerde bıraktım. Anlayacağınız bu ürün benim için tam bir fiyasko oldu. Sorun bende mi diyeceğim ancak ofisten başka kullanan arkadaşların da çeşitli yerlerden patlamış çorapları. Penti yönetim kurulu başkanı artık kaçan yere oje sürmek gerekmeyecek demiş ama acaba delik olması daha mı güzel bir görüntü anlayamadım.
Çorabın fiyatı 9.90 TL bundan sonra alır mıyım sanmıyorum bana ekstra bir kazanç sağlamadı kaçmış çorapla gezmek istemeyeceğim gibi ben patlak çorapla da gezmek istemem.
Belki şikayetler artarsa Penti markası da ona göre önlemini alır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder